HC Viimsi/Tööriistamarket saavutas Eesti Meistrivõistlustel (2012-13) III koha

Uudised

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste pronks läks Viljandile
06.05.2014

Eesti meeste käsipallimeistrivõistlustel sai kolmanda koha Viljandi HC, kes alistas pronksiseerias HC Viimsi/Tööriistamarketi mängudega 2:0.

Seerias viimaseks jäänud kohtumise võitis kodusaalis mänginud Viljandi 29:22 (13:12). Võitjate resultatiivseimad olid Ott Varik 11 ja Marko Koks viie ning kaotajatel Harri Oberg, Tarmo Ulla ja Priit Poks võrdselt nelja tabamusega.

Viljandi peatreener Marko Koks: „Täna tõi meile võidu vastasest pikem pink. Pronksmedali üle on hea meel, sest Kehra ja Serviti vastu me praegu ei saa. Eestis võibki pronksi pidada nö amatööride kuldmedaliks, mille seekord ära võtsime. Hooaeg algas meil kehvasti, kuna pöörasime sügisel rohkem rõhku üldfüüsilisele ettevalmistusele ja hakkasime pallitreeninguid tegema alles septembris. Samuti andis alguses tunda Kristo Voika lahkumine Soome. Meil ühest liidrit ei tekkinudki, aga see-eest olid kõik mehe eest väljas.“

Viimsi/Tööriistamarketi juhendaja Ain Pinnonen: „Viljandi oli seekord meist parem. Avapoolaja pidasime vastu, ent rohkemaks jõudu ei jätkunud. Lootsime tänavugi pronksi võita, kuid hooaeg kujunes erinevate probleemide tõttu raskeks. Aga ilusaid hetki oli ikka ka ja rõõmu valmistasid Tapalt tulnud mängijad, kuid kahjuks tegid vigastused lõpuks oma töö.“

Tulemus:

Viljandi HC – HC Viimsi/Tööriistamarket 29:22 (13:12)

Viljandi HC: Ott Varik 11, Marko Koks 5, Kristjan Koovit 4, Karl Roosna 4, Robert Lõpp 4, Mikk Varik 1.

HC Viimsi/Tööriistamarket: Harri Oberg 4, Tarmo Ulla 4, Priit Poks 4, Owe-Martti Lemsalu 3, Rail Ageni 3, Rasmus Peterson 2, Risto Kütt 2.

 

 

Allikas: Handball.ee