HC Viimsi/Tööriistamarket saavutas Eesti Meistrivõistlustel (2012-13) III koha

Uudised

Esiliiga meeskond jätkab hooaja algust edukalt
27.09.2014

Käsipalli esiliigas võõrustas HC Kehra/Primend Anija Valla Spordikeskuses HC Viimsit.

Esimeses voorus võõrsil TunMan'i vastu alla vandunud Kehra meeskond soovis kodus Viimsi vastu võiduarvet avada. Kohe mängu alguses avanes Viimsil mitu soodsat kiirrünnaku võimalust, kuid lihtsaid olukordi ei osatud väravateks realiseerida. Kodumeeskond seevastu oli kannatlik ja suutis leida augud Viimsi meeskonna kaitses. Noor ja ühtlaselt tugev HC Viimsi suutis enda kaitsemängu tööle saada ja ka rünnakul saadi pall liikuma. Primend'i mehed eksisid poolaja keskel kahel karistusviskel ja sealt edasi leidsid külalised oma rütmi - poolaeg Viimsile 15:10. Teist poolaega alustas külalisvõistkond 3:0 spurdiga ning sealt tagasi võitlemiseks kodumeeskonnal energiat enam ei olnud. HC Viimsi ridades säras 7 tabamusega Rauno Teder, kes realiseeris kuus karistusviset. HC Kehra/Primend'i edukaim väravakütt oli Mart Raudsepp 6 väravaga.

26.09.2014 HC Kehra/Primend - HC Viimsi 21:31 (10:15)

HC Kehra/Primend: Mart Raudsepp 6, Erik Makejev 3, Freddi Turmann 3, Ott Viirmann 2, Tõnis Tammaru 2, Rando Pung 2, Priit Raudkivi 2, Ruudi Ottisaar 1.

HC Viimsi: Rauno Teder 7, Ott-Sander Rosin 6, Siim Saarend 3, Rain Jääger 3, Ken-Kristjan Mäsak 3, Arlo Talmar 3, Jarno Nurm 2, Sander Traks 2, Otto Karl Kont 2.